HAKKIMIZDA

Körfez Aşiyan Restaurant'a hoş geldiniz.

Restoranımız Antalya'nın Konyaaltı ilçesine bağlı Akdamlar beldesinde 1 Ocak 2015 tarihinde hizmete başlamıştır. Antalya körfezinin hemen kıyısında, Çakırlar’ın bol oksijenli havası ile çam ağaçlarının gölgesinde mükemmel bir ziyafet ortamı sunan Körfez Aşiyan Restaurant kurulduğu yıldan bugüne Antalya halkına ve Türkiye'nin birçok yerinden ağırladığı misafirlerine hizmet vermekte olup, Geleneksel Türk ve Osmanlı mutfak kültüründen oluşan lezzetleri özenle servis ederek farklı lezzetler sunmaktadır.

100 kişilik kapalı mekan 150 kişilik teras kapasitesi ile hizmet veren restoranımızda çocuk oyun parkı ve açık otopark bulunmaktadır. Her çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları şömine ateşi eşliğinde nefis et yemekleri ve taze deniz ürünlerini tadarken fasıl müzik ile keyifli dakikalar yaşabilirsiniz.

Şehrin içinde, şehirden uzak sloganıyla hizmet veren restoranımızda gürültüden uzak bir ortamda Deniz Mahsülleri ve Et Çeşitlerimizin tadına varabilirsiniz. Körfez Aşiyan Restaurant hafta içi 15:00 - 01:00, hafta sonu 12:00 - 01:00 saatleri arasında siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Sizleri de bu eşsiz manzara ve lezzetleri keşfetmeye bekliyoruz.

Körfez Aşiyan Restaurant

designed alibeskazali.com
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • Google+
  • Foursquare
2024 © Körfez Aşiyan Restaurant